معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین و صیقل های ناخن چین Glaze Nail - 10 مورد برتر ما

محدوده لاک ناخن China Glaze در لیست شهوتهای هر دوستداران لاک ناخن موجود است. China Glaze بیش از 13 سال در تلاش است تا بهترین کیفیت پولدارها را ارائه دهد ، در روند و جلاکاری های خلاقانه. جلا های آنها حاوی China Clay به عنوان یک سخت کننده ناخن است که همان ماده ای است که به ظرافت و براق آن چینی می دهد. در اینجا لیستی از برخی از بهترین تابلوهای لاک ناخن لعاب چین از سایه های موجود آورده شده است. پیدا کردن چند مورد از خیلی موارد جالب اینجا کار سختی بود.

بررسی قیمت محصولات
قیمت چک سنگین لعاب سنگ چین
مهمانی استخر لعاب چینی چک قیمت
بررسی قیمت لعاب کشاورزی چین
قیمت چک برگ شبدر چینی لعاب چهارگانه
قیمت لعاب عشق چینی لعاب چین
چک لیست محصولات توت فرنگی لعاب چین
قیمت چک هزاره چین لعاب
قیمت پمپ های روبی لعاب چین را بررسی کنید
قیمت لیزر فیز لیزر چینی را بررسی کنید
قیمت بررسی عروس چینی Glaze Diva
بهترین رنگ های لهستانی ناخن لعاب ناخن در چین
1. چین سنگ لعاب سنگ سرد:

Glaz Stone Stone Cold Pinit
این لهستانی از مجموعه بازی های Hunger Games آنها تهیه شده است. Stone Cold یک لهستانی خاکستری تیره با براق نقره ای و یک مات مات است. دوست دارم نحوه لرزش و ظاهر مات به لاستیک حس شنی می بخشد. اگر آن را مات دوست ندارید ، می توانید مقداری از روتختی را نیز به آن اضافه کنید تا نقره موجود در آن بیرون بیاید. به دو کت نیاز دارد.2. پارتی استخر لعاب چینی:

مهمانی استخر Glaz Pool
این لهستانی نئون را فریاد می زند. استخر استخر صورتی روشن فوسیایی نئون در پایان کرم است. سایه ای نیست که همه جرات بپوشند بلکه در تابستان ها بسیار جذاب به نظر می رسند. به دو کت نیاز دارد.


3. چین Glaze Agro:

Glaze Agro Pinit
آگرو یک لاستیک زیتونی فلزی دوست داشتنی است که در آن طلا می درخشد. تغییر طراوت از سبزیجات معمولی تا همه بتوانند این موضوع را امتحان کنند. به دو کت نیاز دارد. [بخوانید: برندهای برتر لهستانی ناخن هندی]

4. چین لعاب شبدر چهار برگ:

چهار برگ شبدر پینیت
یکی دیگر از زیبایی های مناسب برای تابستان ها. Four Lee Clover یک نوع آکوا واقعاً روشن است که در یک کرم رنگ قرار دارد. این یکی قرار است توجه بسیاری را به خود جلب کند. به دو کت نیاز دارد.


5. عشق لعاب لعاب چین:

لعاب Igniting Love Pinit
در اینجا یکی از رنگهای مورد علاقه من یک لهستانی است. Igniting Love یک نارنجی زرق و برق دار است - رنگ قرمز در یک کرم رنگ. کسانی از شما که می خواهید قرمزها را امتحان کنید اما از این کار می ترسند ، این مورد را امتحان کنید. روشن است اما هنوز هم خیلی بلند نیست. به دو کت نیاز دارد.


6. زمینه های توت فرنگی لعاب چین:

زمینه های توت فرنگی لعاب Pinit
چه چیزی در این یکی دوست داشتن نیست؟ Strawberry Fields یک لهستانی زیبا و صورتی است که دارای درخشش زیادی در آن است. این یکی چیزی است که همه می توانند بپوشند. این لهستانی برای مناسبت های جشن عالی به نظر می رسد. به سه کت نیاز دارد.


7. هزاره چین لعاب:

Glaze Millennium Pinit
یک لهستانی نقره ای روشن و براق همیشه دشوار است و این یک لایحه کاملاً متناسب است. هزاره سایه نقره ای فلزی روشن است که دارای درخشش نقره ای در آن است. پولیش تقریباً به نظر می رسد مانند فویل روی ناخن ها. به سه کت نیاز دارد.


8. پمپ های روبی لعاب چین:

پمپ های لعاب روبی لعاب
یک لهستانی زیبا برای همه دوستداران قرمز. Ruby Pumps یک لهستانی قرمز تیره است که دارای درخشش زیادی درخشان قرمز است. این پوشیدن مناسب برای یک مناسبت جشن یا یک شب بیرون کاملاً مناسب است. به سه کت نیاز دارد.

[بخوانید: Revlon Nail Polish and Swatches]9. چین لعاب لیمو فیز:

Glaze Lemon Fizz Pinit
اگر می خواستید روی ناخن های خود زرد بپوشید اما دور از رنگ فاصله بگیرید ، در اینجا پاسخ به مشکلات شما آمده است. لیمو فیز یک رنگ زرد خاموش است که در انتهای کرم قرار دارد. من عاشق این سایه برای بیت هستم و منتظر هستم که دستم را روی آن بیاورم. به سه کت نیاز دارد.10. عروس چینی Glaze Diva:

عروس پینیت Glaze Diva
عروس Diva یک لهستانی زیبا برهنه است و در یک کرم کرم قرار دارد. به سه کت نیاز دارد.
* منوط به در دسترس بودن

پس کدام یک از این رنگهای لاک ناخن چین را انتخاب خواهید کرد؟ نظر خود را برای ما بگذارید.
مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , ثانیکالا ,

[ بازدید : 9 ]

[ دوشنبه 16 دی 1398 ] 12:39 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]