معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

با توجه به یک مدل VS ، چگونه در عکسها خوب به نظر برسیم

نوشته شده توسط AMY LAWRENSON UPDATED آوریل 18 ، 2019 01:43 PM EDT

مصاحبه راشل هیلبرت

تصاویر توماس کنکوردیا / گتی

تا به حال یک افسانه کامل وجود دارد که مدل های Victoria's Secret فقط در روز نمایش ظاهر می شوند که به نظر خوب می آیند. مطمئناً ، همه آنها ژنتیک در کنار خود دارند (معمولاً عموماً برای راه باریک ساخته می شود) ، اما فقط ورزشکاران را برای روز مسابقه آموزش دهید ، مدل هایی که برای روز نمایش آماده می شوند. بنابراین ما پنج دقیقه وقت گذاشتیم تا با مدل 22 ساله و ریچل هیلبرت اهل نیویورک ، که سال گذشته در مبارزات انتخاباتی صورتی ها شرکت کرد و در این نمایشگاه شرکت کرد ، گپ بزنیم تا ببینیم چه نکات و ترفندهایی را می توانیم در زندگی روزمره خود بکار ببریم. مدل ها برنامه های پر سر و صدایی دارند و هیلبرت هیچ تفاوتی ندارد ، بنابراین ما مغز او را از خواب گرفته تا هوشیاری انتخاب کردیم.

من فکر می کنم صنعت در حال تغییر است تا متنوع تر شود و مدل های با اندازه های مختلف اکنون در باند فرودگاه ها استفاده می شوند. من عاشق دیدن آن هستم - هر انسانی شکل و اندازه متفاوتی دارد.


BYRDIE UK: آیا ترفندهای آگاهی بخشی را می توانید با خوانندگان ما به اشتراک بگذارید؟


RH: هر وقت مضطرب شدم ، دوست دارم دوچرخه ام را کنار آب بروم تا ذهنم پاک شود. به نظر من مفید است.


BYRDIE UK: نکاتی در مورد چگونگی زیبایی در عکس نشان دادن است؟


RH: زوایای خود را بشناسید. همچنین ، برای یک تصویر تمام قد ، ایستادن روی انگشتان پا باعث می شود طولانی تر به نظر برسید. برای یک عکس سلفی ، هنوز همه چیز در مورد نورپردازی است. ساعت طلایی بهترین ساعت است و حدود ساعت 5 بعد از ظهر اتفاق می افتد. دربعدازظهر.


BYRDIE UK: شما چهره باورنکردنی دارید ، اما آیا شما قطع بدن دارید؟


RH: البته که می کنم. من همیشه یک ورزشکار بوده ام ، بنابراین تمایل به عضله سازی سریع دارم. این گاهی اوقات کار را برای من سخت می کند ، اما سعی می کنم آن را بپذیرم.


BYRDIE UK: برای نمایش VS چه چیزهایی را باید آماده کنید؟


RH: این کار بسیار سختی است! هر روز یک یا دو بار تمرین می کنم و الکل ، قندها و کربوهیدرات های سفید را قطع می کنم. من همچنین سعی می کنم در طول فرآیند بسیار تمیز غذا بخورم ، که بسیار سخت است زیرا من چنین آدم خواری هستم.


BYRDIE انگلستان: همچنین ، قبل از داشتن کلید ، از بین بردن موهای زائد و اطمینان از اینکه پوست شما در شرایط عالی قرار دارد ، توصیه می کنید؟


RH: من سعی می کنم پوست خود را قبل از نمایش خوب نگه دارم. من تمایل دارم به راحتی و سریع کبودی بزنم ، بنابراین مجبور هستم قبل از نمایش به چیزهایی برخورد کنم و بیفتم. با توجه به موهای زائد ، من موهای بدن زیادی ندارم ، بنابراین فقط اصلاح می کنم و مرطوب می کنم.


BYRDIE انگلستان: آیا دوست دارید نمایش بهتری از مدل های با اندازه های مختلف در باریک بوته مشاهده کنید؟


RH: من فکر می کنم صنعت در حال تغییر است تا متنوع تر شود و مدل های با اندازه های مختلف اکنون در باند فرودگاه ها استفاده می شوند. من عاشق دیدن آن هستم - هر انسانی شکل و اندازه متفاوتی دارد.


مدل وینی هارلو در حال پیاده روی روی باند ویکتوریا سکرت

TIMOTHY A. تصاویر کلاری / گتی

BYRDIE انگلستان: اگر فقط می توانستید یک قسمت از بدن خود را برای بقیه زمان تمرین دهید ، چه وضعیتی خواهد داشت؟


RH: احتمالاً شکم من باشد. هسته اصلی بدن من است و باعث ثابت ماندن من می شود.


BYRDIE UK: تمرینات مورد علاقه شما برای رفتن چیست؟


RH: تمرین رفتن من با مربی یا بوکس است. همچنین بعد از آن عاشق رفتن به سونا هستم.


BYRDIE UK: در حالت خماری برای بهتر شدن چه کاری انجام می دهید؟


RH: اوه ، من از آنها متنفرم! اما من سعی می کنم زیاد بخوابم ، و پدیالیت کار می کند. من قطره ای IV با ویتامین ها انجام داده ام ، حتی وقتی که خاموش نیستم.


به علاوه ، او یک ترفند زیبایی دیوانه را به اشتراک گذاشت و به ما گفت که چگونه باید نگاه کنیم (ساعت طلایی ارتباط زیادی با آن دارد). ممکن است ما مدل های VS نباشیم ، اما هر کمی کمک می کند.


برای ادامه مطلب به پیمایش ادامه دهید.


BYRDIE UK: در حال حاضر در اینجا در Byrdie UK وسواس زیادی دارید - آیا نکاتی برای خوابیدن دارید؟


راشل هیلبرت: در واقع ، بله ، من این کار را می کنم. من واقعاً دوست دارم [برای گوش دادن] به نویز سفید. من این برنامه را در تلفن خود به نام صدای سفید (White Noise) دارم. اگر هدفون من را بگذارید و به آن گوش دهید ، و حداقل می توانید درست بخوابید. همچنین ، یک تخت تمیز همیشه این کار را انجام می دهد.


BYRDIE UK: ما می دانیم که باید تمام روز آب بنوشیم - نکاتی در این باره؟


RH: یکی از ترفندهای زیبایی من است. من هر جا که می روم همیشه یک بطری 1.5 لیتری آب فیجی همراهم است. کلید من برای عبور از آن همیشه داشتن آن در نزدیکی است - حتی آن را کنار تختم نگه می دارم. من همیشه به جای هر نوشیدنی دیگری آب را انتخاب می کنم.


BYRDIE UK: از زمان حضور در صنعت ، چه ترفندهای آرایش و آرایش مو را انتخاب کرده اید؟


RH: من سعی می کنم موهایم را هر روز شستشو ندهم ، زیرا آنها روغنهای طبیعی را از بین می برند ، همین باعث می شود که سلامتی حفظ شود. در عوض ، سعی می کنم یک روز در میان بشوم. من همچنین یاد گرفته ام که با اسپری کردن مقداری اسپری نمک دریا روی موهایم ، بافت طبیعی آن را بهبود بخشم.


BYRDIE UK: عجیب ترین (اما شگفت انگیزترین) راز زیبایی که تاکنون داده شده چیست؟


RH: س hardال سختی را پرسید زیرا تعداد بسیار زیادی وجود دارد. یکی از عجیب ترین موارد استفاده از کرم کودک آدامس بر روی لب های شما است. [ویرایش توجه: سودوکرم را با 11 دلار امتحان کنید]


BYRDIE UK: ساعت اول و آخر برای شما چگونه است؟


RH: اولین ساعت روز معمولی من شامل قهوه است. سپس توله سگم را راه می برم و تمرین می کنم. آخرین ساعت روزم معمولاً من را دراز می کشد که روی نیمکت می خوابم ، در آغوش می کشم و Netflix را تماشا می کنم.


[ بازدید : 5 ]

[ سه شنبه 11 شهريور 1399 ] 20:38 ] [ سورن امیری ]

[ ]