معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

با دختر ایتالیایی-کلمبیایی ایتالیایی که موهایش را با یک برته خشک می کند آشنا شوید

موزه دفتر جدید ما.
نوشته شده توسط EMILY ALGAR UPDATED DEC 09، 2019 11:28 AM EST
تیلور لشای
BYRDIE / STEPHANIE SQUADRITO
بگذارید شما را با تیلور لشای: The Texas-born، L.A. نژاد فرانسوی / کلمبیایی It-girl کل تیم ما Byrdie با وسواس کم نظیر است. در یک نگاه ، او کاملاً لگ دار ، گلگون رنگی ، کمال موی دختر فرانسوی است ، اما گپ یک ساعته ما شخصیت جذاب (البته عجیب و غریب) او را به نمایش گذاشت که فراتر از هر چیزی است که در IG بسیار جالب او بارگذاری شده است. در حالی که او از کلمه "model" طفره می رود ، LaShae بخشی تأثیرگذار ، بازیگر جزئی ، بخشی It-girl است و اساساً مارک هایی برای کار با او در خیابان قرار دارند.

و من تعجب نمی کنم


LaShae در حالی که در تعطیلات کاری در استرالیا به سر می برد با خانه تماس می گیرد (و من از باران سیل آسا و بادهای یخی نامناسب صحبت می کنم) ، اما قطعاً روحیه را کسل نمی کند . خیره کننده و مهمان نواز ، زیبایی خروش شومینه و چای گیاهی روی شیر (شگفت انگیز ، درست است؟). دیگر نیازی به یک ظاهر طراحی نشده بود (لباس Rallyization Par او درجه یک به نظر می رسید) بنابراین ما مستقیماً به سمت عکس خود حرکت کردیم. به معنای واقعی کلمه 10 دقیقه و انبوهی از پولاروئیدهای باورنکردنی بعد ، ما به شومینه نقل مکان کردیم تا بتوانم از طریق لیستی از س ofالات راه خود را پیدا کنم.

من LaShae را در مورد همه چیز ، از موضع او در مورد سیگار کشیدن ، نجوم ، و زندگی بدون ترفندهای زیبایی امتحان کردم. اوه ، و پشتیبان مو خشک کن او (فقط صبر کنید تا وقتی که آن را بشنوید). LaShae's یک بعد از ظهر پر از جلسات داشت. من به خاطر می آورم که من یک کار برای انجام دادن دارم ، بنابراین ستاد مرکزی Byrdie در مورد هر عکس در عکسبرداری ما وسواس می کند. تا آنجا که زیبایی دختر باحال می رود ، LaShae طلایی است.


برای پرسش و پاسخ کامل به پیمایش ادامه دهید.


 این روش کم تعهد برای تغییر موهای شما در زمستان است

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
بیردی: اولین خاطره زیبایی شما چیست؟


تیلور لاشای: در کلاس سوم ، من در دستشویی مادرم بازی می کردم. آرایش شانل و ایو سن لوران. من مثل آه خدای من بودم ، این چیست؟ بنابراین من به معنای واقعی کلمه لنی کراویتز را پوشیدم و شروع به آرایش کردم. من از آن به بعد همیشه آن را دوست داشتم. باید بگویم ، من بسیار خوب به نظر می رسیدم.

ب: اکنون نحوه برخورد خود را با زیبایی چگونه توصیف می کنید؟

TL: رویکرد من به زیبایی در واقع برخلاف بسیاری از دوستانم است. همه آنها اینقدر تحقیق می کنند و وسواس پیدا کردن بهترین ها را دارند اما صادقانه بگویم من تحقیق نمی کنم. احساس می کنم همه پوست و نیازهای مختلفی دارند. وقتی چیزی را پیدا کردم که دوست دارم ، آن را ادامه می دهم. من به آنچه دیگران استفاده می کنند توجه نمی کنم مگر اینکه شاید رنگ لب دیوانه وار را ببینم ، پس لازم است بدانم. در غیر این صورت ، من فقط آن را بال می زنم.وقتی چیزی را پیدا کردم که دوست دارم ، آن را ادامه می دهم.

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
 بهترین مدل های اصلاح مو برای صورت بیضی شکل
ب: چه محصولاتی را بارها و بارها خریداری می کنید؟

TL: من همیشه روغن رز-هیپ می خرم. این شماره شماره یک است که هر روز از آن استفاده می کنم. با استفاده از دستانم آن را به صورتم می فشارم و فشار می دهم تا خیس بخورد. من همیشه Glossier Boybrow (16 دلار) دارم ، که مورد علاقه من همیشه است. و قلم خط چشم Tattoo Tattoo (20 دلار). من از خط چشم بدترین هستم ، اما به هر دلیلی ، این یک چشم گربه عالی است.

در مورد ریمل مژه و ابرو ، من همیشه از ایو سن لوران استفاده می کنم. راستش را بخواهید بعد از چند ماه چروک می شود اما دوست دارم مژه هایم ضخیم و کمی عنکبوتی باشد. برای لب ، من همیشه به دنبال Chanel یا MAC هستم. من در So Chaud (19 دلار) رژ لب MAC می پوشم ، اما Chanel مورد علاقه من است. برنز کنونی من از Milk Makeup است و تا آنجا که برجسته است ، من NYX را دوست دارم - رنگ ها شگفت انگیز هستند.

ب: رازهای دیگری در آرایش وجود دارد؟

TL: راز محبوب و محرمانه من نام تجاری e.l.f است - این مورد من است. اگر Ives Saint Laurent یا کانسیلر MAC خود را تمام کنم (که مورد علاقه آن نیز هست) ، به سمت e.l.f. و هر آنچه را که لازم دارم بردارم. خیلی ارزان است ، دیوانه است. من دوست دارم و همیشه 50 دلار بیشتر نیست. اگر نمی دانید چه رنگی برای شما مناسب است ، فقط همه آنها را بگیرید - این همان کاری است که من انجام می دهم. من هم اسکراب لب را دوست دارم.

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
ب: دوست دارید از چه نوع مراقبت از پوست استفاده کنید؟

TL: من در واقع زیاد از مراقبت از پوست استفاده نمی کنم. من بخار خوب را دوست دارم ، زیاد استفاده می کنم. من پوست بسیار خشکی دارم ، بنابراین از انبوه روغن صورت استفاده می کنم - Bio Oil (22 دلار) خوب است. حتی اگر لازم باشد ، وازلین را روی صورتم می گذارم ، فقط روی قسمت های خشک. ترفند من این است که اگر صورت من هرگز پوست کند ، من وازلین یا چاپپیک را در منطقه خاص قرار دهم. همچنین به شما حالت زیبایی شبنم می دهد. اگر شما پوستی چرب دارید ، من چیزی ندارم ، ببخشید!

ب: آیا در طول سفر محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه شما وجود دارد؟

TL: من دختری هستم که در هواپیما ماسک صورت می آورم. من تمایل دارم با آنها به خواب بروم ، احتمالاً با دهان باز. من تغییر کرده ام زیرا بسیاری از موارد خوب را امتحان کرده ام. یکی از ASOS وجود دارد که شبیه گلبرگهای گل رز است - بسیار آبرسانی است و فقط 8 دلار است. من همیشه روغن گل رز-هیپ خود را در یک ماده بخور کوچک مسافرتی نیز می آورم. من دوست دارم بتوانم در هواپیما محصولات را غبارآلود کنم - احساس کثیف شدن آن کمتر است

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
ب: چه کسی موهای شما را کوتاه می کند؟

TL: من سال سالسدو را در سالن بنجامین در لس آنجلس می بینم. او در حوزه هنری است و شگفت انگیز است. من حالا که در استرالیا هستم ، او را فریب داده ام. من پالوما گارسیا را در سالن اسکار اسکار در پدینگتون دیدم. او آن را برید ، در حالی که آتنا رنگ تازه ای به من داد. کمی تاریک تر شدم چون بیشتر کلمبیایی به نظر می رسم.

ب: برای سبک دادن به چه چیزی استفاده می کنید؟

TL: من واقعاً از هیچ محصولی استفاده نمی کنم. برای خارج شدن از دوش و شانه زدن به عقب ، آن را خشک کنید و سپس قبل از گذاشتن کلاه ، آن را به جلو شانه کنید. مدتی آن را رها می کنم و وقتی آن را در می آورم ، چتری هایم درست می شود. کلاه ها کاملاً کار می کنند - فکر می کنم به همین دلیل است که زن برت وارد زندگی من شده است. گاهی اوقات کمی صاف کننده را به پایین می برم ، اما بیشتر اوقات واقعا تنبل هستم. بعضی اوقات ، کمی روغن بیو (22 دلار) اضافه می کنم و با انگشتانم حلقه می کنم. باد بقیه کارها را انجام می دهد.
در
مترادف در
اسم
بهدمنزدیکپهلوی
برج
ب: چگونه به اینستاگرام نزدیک می شوید؟ آیا همه چیز به طور واقعی شما هستید ، یا دوست دارید خوراک خود را منظم نگه دارید؟

TL: من سعی می کنم درمان کنم ، اما برای من ساختگی است. تنها تاکتیکی که باید ایجاد کنم تا اینطور به نظر برسد که هر چیزی را می فروشم. وقتی من با یک مارک تجاری کار می کنم ، دوست ندارم چیزی بپوشم ، فقط یک عکسبرداری بروم تا ثانیه ها بعد آن را بردارم. من فکر می کنم این تفاوت بین من است و می گویم ، مدلی که قرار است کاری را با هدفی خاص انجام دهد. برای من جالب است که با اینستاگرام بازی کنم ، عکس ها را ویرایش کنم و فیلترها را انتخاب کنم. با استفاده از هدفون ، خروجی خلاقانه مورد علاقه من است.

من سعی می کنم درمان کنم ، اما این برای من ساختگی است.

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
ب: صحبت از اینستاگرام ، متوجه شدیم که می خواهید سیگار را ترک کنید. اوضاع چطوره؟

TL: من می گویم که این بزرگترین شاهکار برای من بوده است. من وصله هایی را امتحان کرده ام ، طب سوزنی را امتحان کرده ام ، هیپنوتیزم را امتحان کرده ام و هیچ نتیجه ای نداشته است. فکر می کردم تا آخر عمرم سیگاری می شوم. اما من در حال تهیه وسایل برای رفتن به استرالیا بودم و خواهرم مرا از کیفم بیرون آورد و بدون اینکه من بدانم آدامس نیکورت جای آنها را گرفت. وقتی کیفم را باز کردم خیلی عصبانی شدم ، اما چاره ای نداشتم ، بنابراین آدامس داشتم. من از آن موقع متوقف شدم دروغ نخواهم گفت ، اضطراب هنگام ترک کامل است و من تقریباً برای خرید بیشتر به فروشگاه دویده ام ، اما در عوض آدامس دارم. دنبال کنندگان در اینستاگرام بیشتر حمایت می کنند ، اما آنها در عکس های قبلی به من سیگار کشیده گفته اند. من قطعاً در گذشته سیگار کشیدن را عاشقانه دوست داشتم ، اما بیشتر به صحبت دیگران نمی پردازم. ترجیح می دهم با خودم خوب باشم.

مصاحبه تیلور لاشای
STEPHANIE SQUADRITO برای BYRDIE استرالیا
ب: من شنیده ام که شما یک ستاره شناس هستید. آیا این درست است؟

TL: من یک فضل بزرگ هستم. من آن ستاره شناس را در بیوگرافی اینستاگرام خود داشتم ، اما آنچه من ستاره شناس بودم - ستاره شناس در دسترس نبود ، به اندازه کافی جالب و سرگرم کننده. من همیشه بیوگرافی اینستاگرام خود را به چیزی دمدمی مزاج تغییر می دهم. من دوست ندارم که ذکر شده باشد که من یک مدل هستم ، زیرا به نظر من آزار دهنده است. به هر حال ، من در هوستون بزرگ شدم و بسیاری از والدین دوستانم فضانورد بودند. نیل دگراس تایسون بت من است. من تازه به رصدخانه سیدنی رفتم و این فوق العاده است. من دوست دارم بپرسم چرا اینجا هستیم ، و حال ما چطور است - س theالات بزرگتر. می توانید در مکانی شیرجه بزنید که حتی نفهمیدید ، غیرقابل توصیف است. این چیزی است که من آن را دوست دارم - این واقعاً ذهنم را به باد می دهد. صادقانه بگویم این بیش از هر نکته مد من را مجذوب خود می کند.

ب: آیا شما هرگز به فضا سفر می کنید؟

TL: همانقدر که فضا را دوست دارم ، هرگز زمین را ترک نمی کنم. من ایده آن را دوست دارم و این هر چند ممکن است. اگرچه ، این واقعیت که انسانها در مورد سفرهای فضایی بسیار عمیق فکر می کنند ، باعث می شود من باور کنم که ما زمین را به طور سلطنتی فریب داده ایم. اما فکر می کنم ساختن حداقل یک توپی DNA در انسان و قرار دادن آن در فضایی که ایمن است ، هوشمندانه است. مثل پشتیبان گیری آیفون است ، iCloud است. اوه ، ما باید آن را iMars بنامیم! من ثبت اختراع می کنم

[ بازدید : 4 ]

[ سه شنبه 11 شهريور 1399 ] 20:40 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]