معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین و براق و ناخن های ناخن Glitter Glitter China - 10 مورد برتر ما

اگر دوست دارید در استراق ناخن خود زرق و برق داشته باشید ، China Glaze یکی از برندهایی است که قطعاً باید آن را چک کنید.


به طور قطع می توان China Glaze را به دلیل داشتن برخی از عجیب ترین و پیچیده ترین ترکیب های درخشان اعتبار دانست. و از آنجا که آنها مرتباً با مجموعه های جدیدی روبرو می شوند ، مطمئناً برای انتخاب خود فاسد خواهید شد. تمام جلا های زرق و برق دار آنها حاوی China Clay به عنوان یک سفت کننده ناخن است که به میخ های ظریف و چینی مانند پایان می بخشد. لیست برخی از بهترین ها را در میان جلا های ناخن China Glaze با ترکیب های زرق و برق که مطمئناً شما را گول می زند ، ببینید.


در اینجا برخی از بهترین و دوست داشتنی ترین رنگهای لاک ناخن لعاب چینی آورده شده است:

1. مداليون لعاب چين:


چین Glaze Medallion Pinit


ما در اینجا بسیاری از جواهرات طلایی را پیدا کرده ایم اما هیچ کدام نمی توانند با این یکی مطابقت داشته باشند. Medallion یک لهستانی کاملاً واضح است که دارای زرق و برق طلای ظریف و تزیینات زرق و برق شش گوشه هولوگرافی است. بررسی کنید که چقدر عالی است! پوشیدن این یکی مانند داشتن طلای واقعی روی ناخن های شما خواهد بود :) می توانید چند کت بپوشید یا آن را بیش از یک لایه تیره بپوشید.


2. چین جلای همه درخشان:

چین Glaze Glitter Pinit

از طریق منبع


فکر می کنم این یکی از منحصر به فرد ترین جلاقه های زرق و برق است که من تا به حال دیده ام. Glitter All The Way یک روکش کاملاً واضح با درخشش های سبز ، طلا ، قرمز و بنفش در اندازه های مختلف است. به نظر می رسد به خودی خود خیلی خوب است نه اینکه آن را لایه بندی کند.


3. جنون موزائیک لعاب چین:

جنون موزائیک جنون شیشه پینیت چین

از طریق منبع


جلا دادن زرق و برق شش گوش بسیار رایج است اما با دیگران که به آن اضافه شده بسیار سرگرم کننده است. موزاییک جنون ، یک لایه براق روشن با رنگ آبی روشن متوسط ​​، رنگ آبی تیره ، چنبره های بزرگ سیاه و سفید و براق های نوار سیاه است. من عاشق این هستم که چطور به رنگ لهستانی آبی روشن به نظر می رسد. فقط یک پالتو بر روی هر پولیش کافی است تا تمام آن زیبایی های درخشان را روی ناخن های خود بکشید.


4. چین لعاب خود را به دام انداخت:

China Glaze Trapeze Pinit

از طریق منبع


در اینجا یک لهستانی با لعاب وجود دارد که خیلی در چهره شما نیست. آن A Trap-eze یک لهستانی سفید شیری است که با درخشش های چند رنگ در اندازه های مختلف پر شده است. این شامل صورتی ، قرمز ، سبز ، طلا ، آبی ، نارنجی و سفید است. لهستانی زیبا به نظر می رسد. به دو کت نیاز دارد.


[بخوانید: طرح های خال کوبی ناخن]


5. طیف کامل لعاب چین:

چین لعاب کامل Pinit طیف

از طریق منبع


این یکی متعلق به مجموعه Prismatic Chroma Glitter است. طیف کامل ، یک لهستانی کاملاً واضح است که با درخشش های بسیار متنوعی بسته شده است ، به سختی می توان اشاره کرد که کدام یک را دارد. پیچیدگی درخشش ها آن را زیبا و بی نظیر می کند. به سه کت نیاز دارد اما می توانید این یکی را نیز روی یک لایه سیاه بچسبانید.


6. چین گرد لعاب چین:

چین Glaze Whirled Away Pinit

از طریق منبع


درخشش های سیاه و سفید واقعاً دشوار است ، اما وقتی آنها را پیدا کردید ، تقریباً می توانید هر لهستانی را با آن جاز کنید. Whirled Away یک لهستانی واضح است که دارای براق های شش گوش سیاه و بزرگ و سفید و شکاف های نوار سیاه است. این مورد علاقه من زیادی به دلیل تطبیق پذیری آن است. برای بهترین نتیجه دو کت اضافه کنید.


7. چین لعاب پراکنده و پراکنده:

چین لعاب پین پراکنده و پراکنده

از طریق منبع


Scattered and Tattered یک لهستانی واضح است که در اندازه های مختلف از براق های شش گوش قرمز و سیاه و برخی از براق های نوار سیاه وجود دارد. من عاشق این هستم که چطور این یکی از رنگ صورتی رنگ به نظر می رسد اما با سفید نیز به خوبی پیش خواهد رفت. لایه روی حدود دو کت.


8. چین لعاب کیهانی:

چین لعاب کیهانی Pinit

از طریق منبع


من عاشق جلا مشکی هستم و با زرق و برق ، مثل یخ زدن روی کیک است. Cosmic یک لهستانی سیاه است که با زرق و برق کامل هولوگرافیک پر شده است. من را به یاد آسمان شب با تعداد زیادی ستاره چشمک زن می اندازد. به دو کت نیاز دارد.


[بخوانید: طرح های هنری ناخن فرانسوی Tip Nail]


9. گلبرگ گلوب گلوبلین:


چین Glaze Glitter Goblin Pinit

Glitter Goblin لهستانی زیبایی از مجموعه Wicked Halloween آنها است. این یک لهستانی واضح با درخشش نقره ای مس ، نقره و هولوگرافی است. همچون دیوانه در آفتاب می درخشد. در اینجا دو کت بیش از یک لهستانی قرمز وجود دارد اما به تنهایی می توانید کدورت را به سه رنگ بپوشید.


10. شهرک Tinsel چین Glaze:


چین Glaze Tinsel Town Pinit

این لهستانی مناسب برای پوشیدن در یک مهمانی است. Tinsel Town یک لهستانی شفاف و شفاف با لکه های نقره ای مایل به سیاه است. برای دستیابی به کدورت کامل فقط به دو کت نیاز دارد.

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , ثانیکالا ,

[ بازدید : 8 ]

[ دوشنبه 16 دی 1398 ] 12:44 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]