معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

5 پودر جمع و جور برتر برای پوستهای روغنی

به نظر می رسد مشکلات آرایش کسانی که پوست روغنی دارند پایان نمی یابد. این می تواند یک کار خاص چالش برانگیز باشد زیرا روغن تمایل دارد به عقب برگردد و از قدرت ماندگاری آرایش کاسته شود.

بنابراین انتخاب پودر فشرده مناسب برای پوستهای روغنی بسیار مهم است که به پایه و اساس کمک کند.

اگر پوستی روغنی دارید ، باید ایده آل خود را برای ایجاد آرایش بر پایه آب انتخاب کنید. اما اگر روزانه استفاده از فونداسیون را راحت نمی کنید ، باید کانسیلر و پودر فشرده ای را انجام دهید.

معمولاً استفاده از کرم ضد آفتاب یک لایه سنگین روی پوست ایجاد می کند. و به همین دلیل ، نگه داشتن صورت تا حد امکان مات و روغن بسیار مهم است. این جایی است که یک پودر جمع و جور در دسترس است. به چهره شما مات می بخشد و بسته به نوع پوششی که دارد ، ناهمواری در پوست شما را پوشانده است. فشرده ای را انتخاب کنید که سایه آن با تن پوست شما مطابقت داشته باشد. استفاده از سایه سبک تر ممکن است باعث شود احساس کنید که سفید پوستی بر چهره شما ریخته است!

بررسی قیمت محصولات
بررسی قیمت پودر فشرده شده با MAC
بنیاد پودر بی وزن پوست بابی قهوه ای قیمت بررسی کنید
قیمت چک پودر فشرده شده Maybelline New York مناسب است
قیمت چکیده پودر فشرده Clinique Stay-Matte Sheer
قیمت چک کاملاً فشرده و بی عیب و نقص Lakme 9 تا 5 مات بی عیب و نقص
بهترین پودرهای جمع و جور برای پوستهای روغنی

ما لیستی از 5 انتخاب برتر پودر فشرده برای پوست های روغنی را برای شما قرار داده ایم.

1. پودر فشرده شده MAC

پودر فشرده شده MAC - بهترین فشرده برای پینیت پوست روغنی
پودر فشرده شده MAC محصولی شگفت انگیز برای پوست های روغنی است ، زیرا ترشح روغن آن را کنترل می کند و همچنین پایه ای را برای ایجاد یک ظاهر نهایی به وجود می آورد. این پودر همچنین مقداری رنگ و بافت را به پوست می افزاید. این یک انتخاب عالی برای لمس سریع است و باعث می شود آرایش شما در طول روز بماند. این یک انتهای بی نظیر و طبیعی را فراهم می کند.


بازگشت به TOC

2. بنیاد پودر بی وزن پوست بابی قهوه ای

بنیاد پودر بی وزن پوست Bobbi Brown - فشرده برای پوست روغنی پوست
بنیاد پودر بی وزن پوست Bobbi Brown یک راه حل یک مرحله برای افرادی که پوست روغنی دارند ارائه می دهد. این به عنوان پایه و پودر شما عمل می کند. این یک بافت خامه ای صاف و بسیار راحت است و باعث می شود پوست بسیار زرق و برق دار به نظر برسد. این محصول یکپارچه در پوست مخلوط شده و نواقصی مانند خطوط ریز و منافذ را پنهان می کند. پوست را تازه و بدون درخشش نگه می دارد. این محصول مناسب برای افرادی با پوست طبیعی و چرب است.


بازگشت به TOC

3. Maybelline New York پودر فشرده شده Fit Me

پودر فشرده شده Maybelline نیویورک - بهترین فشرده برای پوست روغنی پوست
دامنه جدید Fit Me ، Maybelline نیویورک ، همه ارزش آن را دارد! پودر مناسب فشرده شده من ظاهر جدیدی را ارائه می دهد و فرمول شگفت انگیزی نرم کننده ای را ارائه می دهد. این ماده به طور طبیعی آرایش شما را تنظیم کرده و ضمن کنترل ترشح روغن به صاف کردن بافت پوست شما کمک می کند. این پودر سبک وزن به مدت طولانی می ماند و پوشش و همچنین یک زیبایی طبیعی را برای چهره فراهم می کند. منافذ را مسدود نمی کند و فاقد روغن است.


بازگشت به TOC

4. پودر فشرده Clinique Stay-Matte Sheer

پودر فشرده Clinique Stay-Matte Sheer - بهترین جمع و جور برای پوست روغنی پوست
بی نظیر و جذابیت درخشنده ، محصول بدون روغن ، یک بافت فوق العاده زیبا و ظاهری عالی برای جلوه مات عالی دارد. این محصول شگفت انگیز برای پوست های روغنی است زیرا چهره شما را تازه به نظر می رساند. به لمس مکرر احتیاج ندارد و فقط در لکه های روغنی قابل استفاده است. آنرا با قلم مو / اسفنج برای زیبایی یکنواخت اعمال کنید.


بازگشت به TOC

5. Lakme 9 تا 5 کمپلکس مات بی عیب و نقص

Lakme 9 تا 5 کمپلکس مات بی عیب و نقص فشرده - بهترین فشرده برای پینیت پوستی روغنی
Compactxion Matte Complexion Lakme 9 تا 5 بی عیب و نقص مناسب برای بدست آوردن یک ظاهر طبیعی و ظاهری بدون روغن است. جمع و جور با یک فرمول ویتامین E است که پوست شما را تغذیه می کند و جلوه ای درخشانی می دهد که در طول روز ادامه دارد. این پوست را حس می کند و آن را در تمام طول روز بدون روغن نگه می دارد. همچنین در جهت پنهان کردن نواقص و نقاط موثر است. حمل هنگام مسافرت بسیار راحت است. این دستگاه دارای یک اسفنج کاربردی و یک آینه برای لمس آسان و بدون دردسر است.
مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست , سلامت پوست ,

[ بازدید : 9 ]

[ چهارشنبه 18 دی 1398 ] 11:35 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]