معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

8 نوع محصولات آرایش لب

آرایش لب قسمت مهمی از آرایش صورت را تشکیل می دهد. یک جفت جذاب لب وسوسه انگیز است و نقش مهمی در زیبایی و زیبایی شما دارد. رنگ هایی که برای آرایش لب استفاده می شود باید با دقت زیادی انتخاب شوند. این پست یک آغازگر در مورد محصولات مختلف موجود برای Lip make up خواهد بود. بسته به مناسبت و نیاز می توانید بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید.


انواع آرایش لب

1. مومیایی کردن لب لب:


لب های زمستانی خشک Pinit

این محصولات اساساً مومیایی کننده لب هستند ، اما رنگ خاصی به آنها اضافه شده که رنگ آنها یک رنگ است. آنها طبیعی ترین نتیجه را می دهند. مستقیماً از داخل ظرف استفاده می شود. این برای لب های خشک زمستان عالی است.2. براق لب:


لب های خود را Pinit و درخشش دهید

درخشش فوری و لعاب را به لبهای شما می بخشد. براقیت پایه لب یک فرمول مایع است و از ماندگاری کمتری نسبت به رژ لب برخوردار است. شما باید مجدداً براق را بر لب خود بکشید. انتخاب های رنگ از روشن تا سیاه اجرا می شود. این مورد بر روی لبهای لخت و یا بالای آرایش لب قبلاً اعمال شده است (بطور جداگانه و یا لب به علاوه ترکیب رژ لب). کاربرد آن می تواند از طریق لوله با اپلیکاتور مخصوص خود یا یک برس برس باشد.

3. رژ لب محض:


رژ لب خالص

نتیجه طبیعی و مرطوب می بخشد. این انتخاب عالی برای استفاده روزانه است. لاینر لازم نیست. برای استفاده ، روی یک برس قلم دهنده یا انگشت خود ضربه بزنید.


4. رژ لب نیمه مات:


رژ لب نیمه مات Pinit

پوشش بیشتری می دهد زیرا رنگهای بیشتری نسبت به رژ لبهای خالص دارد. آستر لب اختیاری است. با یک برس لب یا برس کانسیلر بزنید.

5. رژ لب کرم:


رژ لب کرم Pinit

رنگدانه های رنگی تنگ هستند و پوشش کاملی دارند اما هنوز هم احساس صاف و سیری زیبایی دارند. لاینر مورد نیاز است. با یک برس برس بمالید.

6. رژ لب مات:


رژ لب مات

آنها تا به امروز هیچ نشانه ای از زرق و برق نشان نمی دهند. آنها از نظر رنگی پر رنگ هستند و بیشتر از سایر محصولات لب ماندگار هستند. آنها همچنین بیشترین پوشش را می دهند اما کمی خشک تر روی لب های شما دارند زیرا رطوبت زیادی ندارند. لاینر مورد نیاز است. با یک برس برس بمالید.

[همچنین بخوانید - Elle 18 رژ لب مات رنگی Pops]


7. ساتن لب:


رژلب های مختلف Pinit

ساتن های لب جدیدترین در خط دامنه رنگ لب هستند. اینها بیشتر شبیه نشانگرهایی با ترکیب سیال بیشتر هستند. آنها یک مقدار الکل دارند به همین دلیل سریعتر از سایر محصولات لب خشک می شوند. نتیجه ای طولانی می دهد اما ممکن است لب ها را خشک کند. البته با استفاده از این محصولات بیشتر باید رطوبت و لایه برداری را انجام دهید. با یک برس برس بمالید.

8. خط لب:


رژلب های مختلف Pinit

آسترها محصولاتی هستند که ما برای مشخص کردن خط بیرونی لب خود استفاده می کنیم. اطمینان حاصل کنید که آستر شما تا حد ممکن به رنگ رژ لب تان نزدیک است. لبهای خود را با آسترهای تیره خط نکنید زیرا آنها غیر طبیعی به نظر می رسند. لب های خود را خط بزنید ، لب های خود را با رژ لب پر کنید. استفاده از براق در بالا باعث می شود لب های شما بزرگتر به نظر برسند. آستر کامل آن است که کاملاً روی لب شما می چرخد ​​و هنگام استفاده خیلی خشن نیست.

بنابراین 8 نوع آرایش لب مختلف برای انتخاب وجود دارد. کدام یکی را استفاده می کنید؟

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , پوست ,

[ بازدید : 9 ]

[ پنجشنبه 19 دی 1398 ] 21:46 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]