معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

15 بهترین کانسیلر برای پوشاندن تاتو

خال کوبی ها بسیار شبیه داستان هستند. اگر آنها را دارید ، احتمالاً قبول دارید که هر خال کوبی روی بدن شما از یک نکته مهم در زندگی شما نماد یک داستان خاص است. این شکل هنری همچنین در جالبترین راه ممکن به نمایندگی درونی خود کمک می کند. اگر همگی در مورد خود بیان هستید و قبلاً جوهر خورده اید ، احتمالاً احتمالاً در امور رسمی مانند مصاحبه شغلی ، جلسات و فتوشاپ با چالش هایی روبرو هستید. برخی از شما ممکن است نسبت به تاتو اشتباه رفته یا یکی از مواردی که در ابتدا عملی به نظر می رسد پشیمان شوید اما دیگر نیست.


خوشبختانه ، یک راه حل سریع و آسان وجود دارد که به شما کمک می کند تا خال کوبی های خود را به طور موقت پنهان کنید. پاسخ در بعضی از کانسیلرهای سنگین است که جوهر را کاملاً پنهان می کند. بنابراین ، بدون اینکه بیشتر مورد آزار و اذیت بیشتر باشد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پنهان کننده ها بپوشانیم تا در هر لحظه خال کوبی ها را بپوشانیم. برای اطلاعات بیشتر بخوانید


بررسی قیمت محصولات

قیمت کرم Cherioll Concealer را بررسی کنید

مک. بررسی قیمت استودیوی Finish SPF 35 کانسیلر

قیمت چک قیمت مخزن تاتو زیبایی بووکیان

قیمت بررسی کننده کرم مخفی حرفه ای Scobuty

قیمت چک کن کانسیلر تاتو SegMiniSmart

قیمت تاتو تاتو تاتو را با مخزن مایع مخزن پوشش دهید

قیمت چک با SPF طیف گسترده ای Dermablend Cover Creme

e.l.f. قیمت چک کن کانسیلر حداکثر پوشش لوازم آرایشی

قیمت چک کن کانسیلر کامل پوشش کامل آرایش

قیمت چک کن کانسیلر تاتو ToullGo

15 نفر از بهترین مخفیگاه ها برای مخفی کردن خال کوبی های شما

1. کرم چریول کانسیلر


کرم پودر Cherioll Concealer Pinit


مرور


کرم پنهان کننده آرایش روکش تاتو Cherioll که پوشش کاملی را روی پوست شما ارائه می دهد. با پوشاندن رنگدانه ها ، آکنه ها ، جوش ها و جوهر تاتو ، یک تن پوست متعادل ایده آل را فراهم می کند. کانسیلر نه تنها برای تصحیح رنگ بلکه برای تیره تر یا روشن تر شدن تن پوست با توجه به نیاز شما قابل استفاده است.


این بهترین پنهان کننده آرایش خال کوبی است زیرا با ترکیبات طبیعی ساخته شده است و به پایان می رسد غیر قابل کشف بر روی پوست شما. این کرم مخفی کننده حاوی دو کرم ، سبک و تیره است. برای دستیابی به رنگ دلخواه و مطابق با تن پوست شما باید به نسبت مناسب با هم مخلوط شوند.


طرفداران


سبک وزن

همه کاره

پایان غیر قابل کشف

حاوی مواد طبیعی است

لباس بلند

منفی


هیچ یک


اکنون از آمازون خریداری کنید


2. M.A.C. استودیو Finish SPF 35 کانسیلر


مک. استودیو Finish SPF 35 کانسیلر Pinit

مرور


مک. استودیوی Finish SPF 35 آستین را با پوشش تاتو مخفی Concealer یک فرمول ماندگار است که یک لایه محافظ روی پوست شما تشکیل می دهد. این فرمول کاملاً غلیظ و خامه ای است که در یک لحظه پوشش مات می دهد. SPF 35 آن از پوست شما در برابر اشعه UV مضر خورشید محافظت می کند.


این یکی از بهترین کانسیلرهای پوشش دهنده تاتو در بین مارک های اصلی لوازم آرایش است که به طور طبیعی بی عیب و نقصی به پوست شما می بخشد. بسته به رنگ پوست شما ، تعداد بیشماری از سایه ها دارد که می توانید انتخاب کنید.


طرفداران


سبک وزن

بافت خامه ای

عدم خشک کردن

دارای SPF 35 است

پوشش ساختگی

منفی:


هیچ یک


اکنون از آمازون خریداری کنید


3. کانسیلر تاتو زیبایی Buoceans


تاتو زیبایی Buoceans کانسیلر Pinit

مرور


Buoceans Beauty Tattoo Concealer یک فرمول طبیعی ، غیر چسبنده و ضد آب است که پوشش کامل را ارائه می دهد. کانسیلر به طور موثری آکنه ، رنگدانه ، کبودی بعد از عمل جراحی ، لکه های پوستی و جوهر خال کوبی را در بر می گیرد. این علاوه بر پنهان کردن خال کوبی خود ، که برای شما سودمند است ، فواید زیادی را ارائه می دهد. این بهترین آرایش مخفی کننده خال کوبی است.


بافت ظریف و سبک آن اجازه می دهد تا پوست شما بدون هیچ گونه گرفتگی منافذ شما تنفس کند. همچنین باعث می شود پوست شما روشن تر و درخشان تر به نظر برسد. مقدار کانسیلر به اندازه نخود را بگیرید ، با انگشتان خود روی نواقص خود را بمالید و برای اثرات دلخواه آن را در پوست خود مخلوط کنید.


طرفداران


بافت سبک

فرمول غیر چسبنده

ضدآب

ماندگار

حاوی مواد طبیعی است

منفی


هیچ یک


اکنون از آمازون خریداری کنید


4- کرم کانسیلر حرفه ای Scobuty


کرم پینیت حرفه ای Scobuty Concealer Pinit

مرور


کرم پنهان حرفه ای Scobuty Concealer بطور خاص تهیه شده است تا تمام بدن یا صورت شما را بپوشاند. این ماده از ترکیبات طبیعی ساخته شده است که کاملاً روی پوست شما را پوشش می دهد. فرمول غیر چسبنده آن آکنه ، رنگدانه ، کبودی بعد از جراحی و جوهر تاتو را شامل می شود. اما این همه چیز نیست کانسیلر برای تصحیح رنگ و برای روشن تر یا تیره تر شدن پوست شما استفاده می شود ، تا از یک چهره یکنواخت و متعادل اطمینان حاصل شود. این بهترین پایه برای پوشش تاتو است.


با این کار می توانید پوست کاملاً شفافی با سهولت زیادی به دست آورید. کرم های برهنه عمیق و برهنه عمیق را به نسبت مشخص مخلوط کنید ، آن را با نوک انگشتان روی پوست خود بمالید و مخلوط کنید تا به پوشش مطلوب برسید.


طرفداران


برای صورت و بدن قابل استفاده است

پوشش کامل ارائه می دهد

فرمول غیر چسبنده

ترکیبات ملایم

یکدست از پوست است

منفی


هیچ یک


اکنون از آمازون خریداری کنید


5. SegMiniSmart مخزن تاتو


SegMiniSmart Tattoo Concealer Pinit

مرور


SegMiniSmart Tattoo Concealer یک فرمول طبیعی و غیر چسبنده است که باعث می شود در حالی که درخشش لطیفی به آن می بخشید ، پوست شما را صاف و درخشنده می کند. فرمول نازک آن منافذ شما را مسدود نمی کند و به پوست شما اجازه تنفس می دهد.

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , پوست ,

[ بازدید : 10 ]

[ پنجشنبه 19 دی 1398 ] 21:49 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]