معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

نحوه انتخاب کانسیلر مناسب - نکاتی درباره سایه ها و فرمول ها

آیا تاکنون خواسته اید برای دستیابی به یک پوشش بی عیب و نقص ، به ترفندهای طرفدار پنهانکار تسلط داشته باشید؟ خوب ، این مورد در مورد پنهان کننده است - این ضروری ترین محصول در روال آرایش شماست. هنگامی که می دانید چگونه به طور صحیح آن را اعمال کنید ، می تواند یک تعویض بازی باشد ، اما یک حرکت اشتباه می تواند آرایش شما را فاجعه بار کند. با پنهان کننده های تصحیح کننده رنگ در تصویر ، می تواند بسیاری از ما را بهم ریخته باشد.


من برخی از هک های اصلی زیبایی را برای شما به اشتراک می گذارم - از اینکه خواهان پنهانکاری قبل یا بعد از پایه گذاری خود استفاده کنید تا فرمولی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد ، اینها نکات مفیدی برای کمک به شما در پیشرفت بازی آرایش و پاک کردن تمام سردرگمی شماست. چیزهای مخفی کننده


نحوه انتخاب فرمول مخفی

بیایید با اصول ابتکاری شروع کنیم. انتخاب کانسیلر خود به طور عمده به آنچه در نوع پوست و نگرانی های شما موثر است بستگی دارد. بنابراین ، قبل از اینکه به خرید کانسیلر بروید ، حتماً بدانید که دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید.


کانسیلر مایع


یک کانسیلر مایع همه کاره ترین لات است. مناسب برای نوع طبیعی ، روغنی یا ترکیبی از پوست است. کاربرد آن آسان است ، و پوشش آن قابل ساخت است که از نور گرفته تا کامل است. همچنین ، کانسیلرهای مایع در پایان های مختلف مانند مات ، شبنم و ساتن قرار می گیرند. این نوع کانسیلر نیز به احتمال زیاد منافذ پوست را مسدود می کند ، بنابراین اگر فردی با پوست حساس و آکنه هستید ، توصیه می کنم یکی را امتحان کنید.


برخی از بهترین کانسیلرهای مایع در خارج از کشور عبارتند از: MAC Pro Longwear Concealer ، LA Girl HD Pro Conceal ، و مخفی کننده پوشاننده پوشش کامل وزن بدون حاشیه Urban Decay.


کرم کانسیلر

اگر نوع پوستی خشک یا ترکیبی دارید ، کانسیلر کرم برای شما مناسب خواهد بود. پوشش آن قابل ساخت است ، از متوسط ​​تا کامل. می توانید یکی از آن ها را با یک رنگ خامه ای یا یک ساتن انتخاب کنید. فرمول و قوام آنها برای پنهان کردن تغییر رنگها بسیار عالی است. بعضی اوقات ، پنهان کننده های کرم تمیز می شوند که برای ساعت های طولانی پوشیده می شوند - می توانید با تنظیم کانسیلر خود را با مقداری پودر فشرده شده از این کار جلوگیری کنید.


اگر به دنبال کانسیلر کرم هستید ، حتما به این گزینه های شگفت انگیز نگاهی بیندازید: NARS Radiant Creamy Concealer ، Bobbi Brown New Concealer Kit و MAC Studio Finish Concealer SPF 35.


استیک کانسیلر

کانسیلرهای استیک نعمت پوست خشک و حساس است. بسته به محصولی که انتخاب می کنید ، یک تخته ساتن یا مات پودری به هم می آیند. فهمیدم که این نوع کانسیلر دارای پوشش قابل ساخت و ساز از متوسط ​​تا کامل است.


مشهورترین مخفی کننده های چوب شامل مخزن ضد آب 12 ساعته Tarte ، ضد آب Clay Tace ، Amazing Cosmetics Perfect Stick و Horrlass Hidden Correctionive Concealer است.


تئوری رنگ و انتخاب سایه صاف کننده مناسب برای هر شماره از پوست

چیزی که هیچ کس در مورد کانسیلر به شما نمی گوید این است که نگرانی های پوستی مختلف باعث ایجاد رنگ ها و بافت های مختلف می شود. برای مطابقت با رنگ پوست خود ، سایه کانسیلر را انتخاب کنید که نیم سایه سبکتر از سایه پایه شما باشد. توجه به کلماتی مانند "خنثی" ، "خنک" ، "گرم" و "بژ" ضروری است.


شما می توانید در هنگام استفاده از پنهان کاری ، از نظریه رنگ کاملاً استفاده کنید. در چرخه رنگ ، رنگ هایی که از یکدیگر در طیف قرار دارند ، متضاد هستند. از این رو وقتی که برای اصلاح رنگ استفاده می شوند ، یکدیگر را لغو می کنند.


سبز برعکس قرمز است

نارنجی نقطه مقابل آبی است

رنگ زرد نقطه مقابل بنفش است

بگذارید با کمی توضیح بیشتر آن را ساده کنم.


حلقه های تاریک خود را با کانسیلر از بین ببرید

حلقه های تاریک خود را با Concealer Pinit از بین ببرید

Shutterstock


اگر نگرانی شما از حلقه های تاریک است ، به سمت سایه های "گرمتر" تکیه کنید تا از محافل واضح و سفید در اطراف چشم خود جلوگیری کنید. دایره های تیره به رنگ آبی و روشن با استفاده از کانسیلر پایه نارنج تا زرد که یک سایه سبک تر از رنگ پوست شما است پنهان می شوند. این به ماسک تغییر رنگ و روشن تر کردن پوست در زیر چشم شما کمک می کند. از طرف دیگر ، اگر دایره های تیره قهوه ای دارید ، از هلو ، ماهی قزل آلا یا کانسیلر بر پایه نارنج استفاده کنید.


استتار لکه ها و قرمزی با استفاده از کانسیلر شما

استتار لکه ها و قرمزی با استفاده از کانسیلر Pinit شما

Shutterstock


کانسیلرهای سبز برای خنثی کردن قرمزی روی صورت شما استفاده می شوند - مانند لکه ها و لکه های قرمز. همچنین می توانید از آن برای پوشاندن آکنه ، بثورات و علائم آکنه قرمز خشمگین استفاده کنید.


نقاط تاریک Conceal با Concealer

لکه های تیره مخفی با Concealer Pinit

Shutterstock


از اصلاح کننده های رنگی مبتنی بر نارنجی و هلو می توان در کنار کانسیلر معمولی خود استفاده کرد تا لکه های تیره ناشی از آکنه ، پیری یا آسیب آفتاب و حتی برای برآمدگی ها را به طور موثر بپوشاند.


پوشاندن جوش ها با مخفی کننده

پوشاندن جوشهای با مخفی Pinit

Shutterstock


برای پنهان کردن جوش ها ، ضروری است که کانسیلر شما دارای یک قوام و ضخیم خشک باشد - می توانید از کانسیلر کرم استفاده کنید ، و اینها معمولاً در یک گلدان یا یک لوله قرار می گیرند. برای از بین بردن قرمزی زیت ، قبل از ورود با پایه و کرم کانسیلر خود از کانسیلر اصلاح کننده رنگ سبز استفاده کنید.


اگر کنجکاو هستید که پالت های تصحیح کننده رنگ را که به زیبایی کار می کنند امتحان کنید ، می توانید به پالت Bobbi Brown BBU ، Stila Correct & Pe نگاهی بیندازید.

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , پوست ,

[ بازدید : 13 ]

[ پنجشنبه 19 دی 1398 ] 21:50 ] [ سورن امیری ]

[ ]