معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

نحوه استفاده از کانسیلر - آموزش گام به گام

خانمها ، ضروری ترین محصول آرایش شما در کیسه آرایش شما چیست؟ برای بسیاری از ما ، این اختراع جادویی و ضروری به نام پنهان کننده است. حتی در روزهایی که نخوابیدیم ، می توانیم یک استراحت شب خوب را با کمی چنگ زدن به آن در اینجا و آنجا تقلبی کنیم. به محض اینکه کانسیلر را روی بعضی از قسمت های مهم پوست صورت خود بمالید ، پوست شما فوراً بهتر به نظر می رسد ، و در جای دیگر نیازی به پوشش نخواهید داشت. اگر دوست دارید روال آرایش خود را به حداقل برساند ، کانسیلر همان چیزی است که شما نیاز دارید! ما در مورد نحوه استفاده صحیح از کانسیلر و همچنین نحوه استفاده از آن به عنوان پایه (پایه a.k.a) برای آرایش خود می خواهیم چند نکته ضروری ارائه دهیم. اما قبل از شروع آموزش ، در اینجا آنچه شما باید بدانید وجود دارد.


Concealer 101: چگونه بافت و سایه کانسیلر را انتخاب کنیم؟

در مرحله اول ، پارچه مخفی کننده شما به اندازه سایه آن مهم است. ثانیا ، برای رسیدن به چهره رویاهای خود به بیش از یک نوع مخفی کننده نیاز دارید. محصولی که برای پوشاندن دایره های تاریک زیر چشم خود استفاده می کنید ، همان کالایی نیست که شما برای پنهان کردن لکه های تیره و لکه ها استفاده می کنید. ناحیه زیر چشم شما مقداری بنفش خواهد داشت و برای مبارزه با آن به معنی استفاده از کانسیلر است که دارای تن های نارنجی یا هلو است. پالت تصحیح رنگ و صحیح همه در یک و کامل Stila و Maybelline Instant Age Reind Rewind Eraser Error Dark Circle Concealer را برای زیر چشم خود امتحان کنید. این نباید بیش از یک یا دو سایه روشن تر از تن پوست طبیعی شما باشد تا از محافل واضح سفید در منطقه جلوگیری شود.


برای پوشاندن لکه های لکه دار یا تیره ، از فرمول متراکم تری استفاده کنید (که سایه بنیاد شما مطابقت دارد) و اگر قرمزی در لکه های لکه دار وجود دارد ، لمس یک اصلاح کننده سبز قبل از شروع کار با آن خنثی خواهد شد. M.A.C Studio Finish SPF 35 Concealer را امتحان کنید - این یک فرمول کامل و فرقه کلاسیک است.


چگونه می توان از کانسیلر استفاده کرد - آموزش


اکنون که تصویری عادلانه از آنچه برای رسیدن به یک پایگاه بی عیب و نقص نیاز دارید ، در اینجا آموزش ساده ای درباره نحوه استفاده از کانسیلر وجود دارد. آیا اول کانسیلر یا پایه قرار می دهید؟ به یاد داشته باشید ، اگر می خواهید پایه و اساس بپوشید ، بهتر است قبل از استفاده از کانسیلر ، پایه و اساس خود را به کار بگیرید ، زیرا این امر به خودی خود باعث می شود بسیاری از نواقص را بپوشانید.


[بخوانید: بهترین کانسیلرهای لکم]


مرحله 1: پوست خود را آماده کنید

چگونه می توان از کانسیلر استفاده کرد - پوست خود را آماده کنید

یوتیوب


همیشه با یک تخته سنگ تازه شروع کنید! با استفاده از کرم مرطوب کننده صورت ، پوست خود را تمیز ، لایه برداری کرده و مرطوب کنید ، مقداری از پرایمر را بمالید و تنها پس از آن به آرایش خود بروید.


مرحله 2: زیر حلقه های چشم را بپوشانید

نحوه اعمال کانسیلر - Cover Up Circuits Undereye Circuits Pinit

یوتیوب


چگونه کانسیلر را زیر چشم بمالیم؟ از کانسیلر استفاده کنید که بیش از دو سایه از رنگ پوست طبیعی شما سبک تر نباشد. آنچه می خواهید انجام دهید این است که با ایجاد دو مثلث معکوس و مخلوط کردن آنها با استفاده از قلم مو یا اسفنج زیبایی ، ناحیه زیر چشم را روشن تر کنید.


مرحله 3: قرمزی پنهان در اطراف بینی

اگر قرمزی یا تغییر رنگی در اطراف بینی دارید ، بهترین روش برای استفاده از کانسیلر ، مقداری مقدار مصرف و مخلوط کردن آن است.


مرحله 4: لکه های تیره و لکه ها را مخفی کنید

نحوه اعمال کانسیلر - پنهان کردن نقاط تیره و لکه های Pinit

یوتیوب


اگر جای زخم و جوش های آکنه دارید - راه حل روی پایه های بنیادی راه حل نیست. ایده آل است که بتوانید این مناطق را پنهان کنید و بگذارید بقیه پوست درخشان و سالم شما را از بین ببرد. از یک برس کانسیلر کوچک استفاده کنید و در حالی که آن را در پوست اطراف مخلوط می کنید ، آن را روی لکه ها و برفک زدن در نواحی بمالید.


[بخوانید: چگونه می توان از بنیاد به صورت چهره استفاده کرد - آموزش گام به گام]


مرحله 5: کانسیلر خود را تنظیم کنید

چگونه می توان از کانسیلر استفاده کرد - کانسیلر Pinit خود را تنظیم کنید

یوتیوب


بهتر است کانسیلر خود را با استفاده از یک اسفنج پودر تنظیم کنید ، زیرا این امر باعث جلوگیری از جوان شدن محصول می شود. کمی از پودر روی اسفنج خود بکشید و در مناطقی که کانسیلر خود را استفاده کرده اید ، آنرا به آرامی آغشته کنید. برای بقیه صورت خود از یک برس استفاده کنید و به آرامی پودر را در هر جای دیگر برای زیبایی طبیعی ، مات و حتی تمام کردن آن بمالید.


وولا! این نگاه نهایی است!


چگونه می توان از کانسیلر استفاده کرد - Voila! نگاه نهایی پینیت است

یوتیوب


چگونه از کانسیلر به عنوان بنیاد استفاده کنیم؟

شما می توانید مخفیگاه خود را به عنوان پایه ای به دلیل همه کاره بودن آن ، دو برابر کنید! بنابراین ، اگر فراموش نکردید که از بنیاد انباشت کنید ، وحشت نکنید! در اینجا نحوه استفاده از کانسیلر و استفاده از آن برای انجام پایه خود آورده شده است.


فرمولی را انتخاب کنید که دوست دارید چه یک کرم یا کانسیلر مایع باشد. مطمئن شوید که دو سایه دارید - یکی متناسب با رنگ پوست و دیگری برای روشن تر کردن قسمت های اصلی صورت.

از یک برس قیچی استفاده کنید زیرا این برس ها محصول زیادی را انتخاب نمی کنند و شما نمی خواهید چهره آن آرایش و کیکی به نظر برسد.

آن را درون مخزن خود فرو کنید و از ناحیه زیر چشم شروع به استفاده کنید. اکنون همزمان پنهان و پایه ریزی کرده اید.

اطمینان حاصل کنید که مقادیری یکنواخت از محصول و رنگ در چهره خود دارید و آنرا کاملاً مخلوط کنید.

پس از اتمام این کار ، مقداری پودر گرد و غبار را با یک قلم مو استفاده کنید و آن را در تمام قسمت های لازم بمالید (دقیقاً مانند نحوه یافتن کار خود

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , پوست ,

[ بازدید : 20 ]

[ پنجشنبه 19 دی 1398 ] 21:51 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]